88208591

تبلیغ تازه ی شرکت جیپ و مونولیت مرموز یوتا

تبلیغ جیپ و شیء مرموز

 مدتی پیش کشف شیء مرموزی در صحرای یوتای آمریکا نظر بسیاری از کاربران اینترنت را به خود جلب کرد. بسیاری از تئوریسن‌های مسائل ماوالطبیعه و موجودات فضایی وارد عمل شدند و این پدیده‌ را به منبعی غیر انسانی نسبت دادند. بعد از آن، خبر ناپدید شدن این شی در یوتا پخش شد و سپس خبر پیدا شدن چند شیء مشابه در نقاط دیگر جهان.

صرف نظر از دلیل اصلی و واقعی وجود چنین شیئی که قاعدتاً منشاء انسانی خواهد داشت و باید صبر کرد تا مشخص شود، شرکت جیپ از داغی این خبر استفاده کرد و به اصطلاح کمپین جدید خود را سوار بر این خبر کرده است.

Unexplained Metal Monolith Discovered in Utah Wilderness | Time

رنگ و شکل این شیء چیزی شبیه به کامپوزت‌های به کار رفته در معماری فضایی/آینده‌گرا است. همین شباهت باعث شده است که جیپ با یک پاسخ وارد عمل شود. این شئ چه کاربردی دارد؟ پاسخ جیپ به این سوال مرکز کمپین تازه‌ی جیپ است. گرایش جیپ به ساخت خودروهای برقی که به عقیده‌ی بسیاری نسل آینده‌ی خودروها خواهند بود، بر کسی پنهان نیست. پس جیب هم با بیان اینکه این ستون‌های مرموز ایستگاه شارژ برقی هستند هم رابطه ‌آن با معماری آینده گرا را حفظ کرده است و هم تلویحا بیان کرده است که دورافتاده‌ترین و کم جمعیت‌ترین نقاط جهان مثل صحرای یوتا هم ایستگاه‌های شارژ جیپ قرار خواهند گرفت.

بعضی این خبر را به اشتباه مخابره کرده‌اند و گفته‌اند قرار دادن این اشیاء بخشی از کمپین جیپ بوده است که درست نیست و هنوز شرکتی یا کمپینی مسولیت قرار دادن این اشیاء مرموز را برعهده نگرفته است.

در هر صورت کمپین تازه‌ی جیپ نمونه‌ای از تبلیغات مبتنی بر رویداد و اخبار واقعی است. در این شکل از تبلیغات گوش به زنگ بودن و داشتن سرعت عمل، مولفه‌ی اصلی موفقیت تبلیغ است، هرچند ایده‌ی خوب همیشه از موارد با اهمیت در موفقیت یک کمیپن است.

منبع:

adnews

ایونت آنلاین معرفی محصولات جدید هوآوی

ایونت آنلاین معرفی محصولات جدید هوآوی مدیریت اجرایی : ترانه بنکدار ایونت منیجر: سجاد سلیمانی اکانت منیجر: مونا قوشچی مدیر فنی: نیکان خبازی عکاس: ناصر سجادی ، سالار مهدوی، یاور...

ایونت سولاته کاله در باملند

ایونت سولاته کاله در باملند مدیریت اجرایی : ترانه بنکدار مدیر ایده پردازی: حمیدرضا کشانی تیم ایده پردازی : امیر عالمی اکانت منیجر : مونا قوشچی ایونت پلنر : سجاد سلیمانی تدوین: نیکان خبازی مدیر پروژه : ابراهیم محمدی مدیر تیم فیلم برداری : ناصر...

کمپین خدمات غیرحضوری بانک تجارت

بیلبوردهای کمپین محیطی بانک تجارت توسط آژانس کوشا در آستانه نوروز اکران شد. کمپین خدمات غیر حضوری بانک تجارت و اطلاع رسانی اپلیکیشن این بانک در سراسر شهر تهران؛ توسط آژانس تبلیغاتی کوشا اکران شد. بانک تجارت در آستانه سال نو به علت شیوع ویروس کرونا و ضرروت کاهش رفت و...