88208591

کمپین تبلیغاتی setapp با موضوع حواسپرتی

کمپین setapp

 

به‌تازگی شرکت droga5 برای اپلیکیشن setapp کمپین جالب و عجیبی را اجرا کرده است که بد نیست به بررسی آن بپردازیم. ایده‌ی این کمپین آن است که به ما نشان دهد روند کارها تا چه میزان می‌تواند به طرز فاجعه‌باری بد پیش برود اگر افراد حواسشان را جمع نکنند و با درگیر شدن به حواس‌پرتی‌های پیرامون خود کارها را به انجام نرسانند.

در این سه تبلیغ که با چاشنی کمدی ساخته شده‌است و تگ لاین آن «منحرف نشو، setapp نصب کن» (dont get sidetracked get setapp) است، سازندگان نمونه‌هایی را به ما نشان می‌دهد که پرت شدن حواس یک شخصیت به چیز دیگر و به پایان نبردن یک فعالیت چگونه ممکن است به رخ دادن یک سلسله اتفاق دراماتیک بینجامد.

در تبلیغ اصلی با مردی مواجه می‌شویم که فوبیای مار دارد اما در آکواریوم مار گیر کرده است چون درمانگر او حین هیپنوتیزم حواسش به یک تماس تلفنی مشغول شده، مرد بیچاره درحالی‌که خیال می‌کند مار است رها شده است.

در تبلیغ دیگر پدری با پسرش بازی قایم با شک را شروع می‌کند اما حواسش پرت می‌شود و کودک بیچاره را در پس پرده‌ها فراموش می‌کند.

در تبلیغ نهایی شعبده‌بازی را نشان می‌دهد که بعد از غیب کردن یکی از تماشاچیان و حواسش پرت یک تماس می‌شود و همسر آن مرد تا سال‌ها به دنبال شوهر مفقودشده‌اش می‌گردد.

تمرکز این تبلیغ‌ها در شکل نسبتاً تازه‌ی برند است که سه سال پیش تغییر کرد و قصد اصلی آن‌ را افزایش برند‌آگاهی باید بدانیم.

شما هم اگر هنگام خواندن این مقاله حواستان به جایی پرت شد، شاید لازم باشد این اپلیکیشن را نصب کنید.

منبع

ادویک

 

کمپین دیجیتال برند اکتیو برای روز جهانی مرد

به مناسبت روز جهانی مرد برای برند اکتیو کمپین دیجیتالی اجرا شد. در این کمپین برای 5 اینفلوئنسر مرد پک های هدیه‌ای از محصولات اکتیو طراحی و فرستاده شد.و سپس در استوری، آنباکسینگ این پک‌های هدیه را انجام دادند....

کمپین دیجیتال جشنواره نوروزی اکتیو

این کمپین با هدف ترغیب افراد به خرید محصولات اکتیو از طریق اینستاگرام طراحی شد و هدف اصلی جشنواره بر گرفتن فالوور نبود. جشنواره نوروزی اکتیو از 5 اسفند تا 13 فروردین ادامه یافت. شرایط شرکت در جشنواره به این صورت بود که افراد برای شرکت باید کد روی محصولات اکتیو را به...

اکران کمپین محیطی بیمیتو

بیمیتو یکی از کارگزاری‌های آنلاین استعلام، مقایسه و خرید بیمه‌ها نظیر بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه اشخاص و بیمه درمان از شرکت‌های متعدد بیمه‌ای است. کمپین محیطی بیمیتو، در خرداد ماه 1400، توسط شرکت تبلیغاتی کوشا اکران...