88208591

کمپین تبلیغاتی setapp با موضوع حواسپرتی

کمپین setapp

 

به‌تازگی شرکت droga5 برای اپلیکیشن setapp کمپین جالب و عجیبی را اجرا کرده است که بد نیست به بررسی آن بپردازیم. ایده‌ی این کمپین آن است که به ما نشان دهد روند کارها تا چه میزان می‌تواند به طرز فاجعه‌باری بد پیش برود اگر افراد حواسشان را جمع نکنند و با درگیر شدن به حواس‌پرتی‌های پیرامون خود کارها را به انجام نرسانند.

در این سه تبلیغ که با چاشنی کمدی ساخته شده‌است و تگ لاین آن «منحرف نشو، setapp نصب کن» (dont get sidetracked get setapp) است، سازندگان نمونه‌هایی را به ما نشان می‌دهد که پرت شدن حواس یک شخصیت به چیز دیگر و به پایان نبردن یک فعالیت چگونه ممکن است به رخ دادن یک سلسله اتفاق دراماتیک بینجامد.

در تبلیغ اصلی با مردی مواجه می‌شویم که فوبیای مار دارد اما در آکواریوم مار گیر کرده است چون درمانگر او حین هیپنوتیزم حواسش به یک تماس تلفنی مشغول شده، مرد بیچاره درحالی‌که خیال می‌کند مار است رها شده است.

در تبلیغ دیگر پدری با پسرش بازی قایم با شک را شروع می‌کند اما حواسش پرت می‌شود و کودک بیچاره را در پس پرده‌ها فراموش می‌کند.

در تبلیغ نهایی شعبده‌بازی را نشان می‌دهد که بعد از غیب کردن یکی از تماشاچیان و حواسش پرت یک تماس می‌شود و همسر آن مرد تا سال‌ها به دنبال شوهر مفقودشده‌اش می‌گردد.

تمرکز این تبلیغ‌ها در شکل نسبتاً تازه‌ی برند است که سه سال پیش تغییر کرد و قصد اصلی آن‌ را افزایش برند‌آگاهی باید بدانیم.

شما هم اگر هنگام خواندن این مقاله حواستان به جایی پرت شد، شاید لازم باشد این اپلیکیشن را نصب کنید.

منبع

ادویک

 

ایونت آنلاین معرفی محصولات جدید هوآوی

ایونت آنلاین معرفی محصولات جدید هوآوی مدیریت اجرایی : ترانه بنکدار ایونت منیجر: سجاد سلیمانی اکانت منیجر: مونا قوشچی مدیر فنی: نیکان خبازی عکاس: ناصر سجادی ، سالار مهدوی، یاور...

ایونت سولاته کاله در باملند

ایونت سولاته کاله در باملند مدیریت اجرایی : ترانه بنکدار مدیر ایده پردازی: حمیدرضا کشانی تیم ایده پردازی : امیر عالمی اکانت منیجر : مونا قوشچی ایونت پلنر : سجاد سلیمانی تدوین: نیکان خبازی مدیر پروژه : ابراهیم محمدی مدیر تیم فیلم برداری : ناصر...

کمپین خدمات غیرحضوری بانک تجارت

بیلبوردهای کمپین محیطی بانک تجارت توسط آژانس کوشا در آستانه نوروز اکران شد. کمپین خدمات غیر حضوری بانک تجارت و اطلاع رسانی اپلیکیشن این بانک در سراسر شهر تهران؛ توسط آژانس تبلیغاتی کوشا اکران شد. بانک تجارت در آستانه سال نو به علت شیوع ویروس کرونا و ضرروت کاهش رفت و...